slander webinar goodwe

Zacznij wrzesień szkoleniem z GoodWe

 

 Już 5 września 2023 r. o godz. 08:00 zapraszamy serdecznie na organizowane przez GoodWe szkolenie handlowo-techniczne online pod tytułem „𝟭𝟬 𝗟𝗔𝗧 𝗚𝗪𝗔𝗥𝗔𝗡𝗖𝗝𝗜 𝗡𝗔 𝗙𝗔𝗟𝗢𝗪𝗡𝗜𝗞𝗜 𝗛𝗬𝗕𝗥𝗬𝗗𝗢𝗪𝗘 𝗜 𝗠𝗔𝗚𝗔𝗭𝗬𝗡𝗬 𝗘𝗡𝗘𝗥𝗚𝗜𝗜: 𝗠𝗢𝗡𝗧𝗔Ż 𝗜 𝗞𝗢𝗡𝗙𝗜𝗚𝗨𝗥𝗔𝗖𝗝𝗔”, w ramach kampanii promocyjnej dotyczącej bezpłatnego wydłużenia gwarancji do 10 lat na falowniki hybrydowe i magazyny energii, oraz programu GoodWe PLUS.

Oto ważne informacje dotyczące szkolenia:
1️⃣ 𝗣𝗿𝗼𝘄𝗮𝗱𝘇ą𝗰𝘆: Cezary Wawrzos, Technical Sales Manager Poland. Dzięki doświadczeniu naszego eksperta będziesz miał/-a możliwość zgłębienia tematu i zdobycia cennych informacji na temat najlepszych praktyk, rozwiązań technicznych, oraz optymalnych strategii montażu i konfiguracji rozwiązań GoodWe.

2️⃣ 𝗪𝘆𝗷ą𝘁𝗸𝗼𝘄𝗮 𝗽𝗿𝗼𝗺𝗼𝗰𝗷𝗮 𝟱+𝟱:podczas webinaru zostanie przedstawiona wyjątkowa promocja, która umożliwia bezpłatne wydłużenie gwarancji na falowniki hybrydowe i magazyny energii GoodWe do 10 lat. To niezwykła okazja, która pozwoli Twoim klientom cieszyć się długoterminowym zabezpieczeniem instalacji.

3️⃣ 𝗦𝘇𝗰𝘇𝗲𝗴𝗼́ł𝗼𝘄𝘆 𝗽𝗿𝗼𝗰𝗲𝘀 𝗺𝗼𝗻𝘁𝗮ż𝘂 𝗶 𝗸𝗼𝗻𝗳𝗶𝗴𝘂𝗿𝗮𝗰𝗷𝗶: dowiesz się o najlepszych praktykach i technikach związanych z montażem i konfiguracją falowników hybrydowych i magazynów energii GoodWe. Omówione zostaną różne scenariusze i praktyczne wskazówki, abyś mógł skutecznie wdrożyć te rozwiązania w praktyce.

4️⃣ 𝗡𝗶𝗲𝘀𝗽𝗼𝗱𝘇𝗶𝗮𝗻𝗸𝗮 𝗱𝗹𝗮 𝗻𝗼𝘄𝘆𝗰𝗵 𝘂𝗰𝘇𝗲𝘀𝘁𝗻𝗶𝗸𝗼́𝘄: aby uczcić wspólne szkolenie, przygotowana została niespodzianka gratisowa dla nowych uczestników w ramach programu GoodWe PLUS. To dodatkowy bonus, który podkreśla zaangażowanie i docenienie Twojej obecności na tym wydarzeniu.

Rejestracja już otwarta

Rejestracja na webinar – Zoom

Zapraszamy❗️

A Ty w jaki sposób rozpoczynasz rok szkolny❓

  • Imię i nazwisko

  • Nazwa firmy

  • NIP

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Zgoda na przetwarzanie danych

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie manitusolar.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Manitu Solar PL Sp. z o. o., ul. Palisadowa 20/22, 01-940 Warszawa, KRS: 0000551789, NIP: 7010477196.

  • Wybierz datę szkolenia

  • Wiadomość

  • captcha