Manitu Solar jest wiodącą na rynku firmą PV na Węgrzech, z firmami siostrzanymi rozwijającymi się w Europie Wschodniej: w Polsce i Rumunii.

Wierzymy, że sukces może zostać osiągnięty przed wszystkim, gdy skupimy się tylko na jednej dziedzinie, dlatego naszą jedyną działalnością jest biznes solarny. Dzięki naszym inżynierom i profesjonalnemu zespołowi, a także naszym menedżerom posiadającym 13 i 10-letnie doświadczenie w sektorze fotowoltaicznym, dążymy do zapewnienia najwyższej jakości w dziedzinie energii słonecznej.

Zespół Manitu Solar w Warszawie:

Naszą główną działalnością jest dystrybucja komponentów instalacji fotowoltaicznych. Jednak zaczęliśmy od instalacji systemów PV – więc mamy duże doświadczenie i wiedzę praktyczną zdobytą na farmach PV i dachach, co za tym idzie rozumiemy potrzeby instalatorów i możemy ich wspierać  w dążeniu do sukcesu.

Aby dostarczać najlepsze produkty naszym klientom, współpracujemy tylko z producentami modułów solarnymi Tier-1, uznanymi producentami falowników i konstrukcji montażowych, jako oficjalny dystrybutor niektórych największych producentów w tym sektorze.

Posiadamy stany magazynowe falowników, modułów i konstrukcji montażowych w naszych lokalnych magazynach w Budapeszcie, na Węgrzech, w Warszawie i w Arad w Rumunii.

Manitu Solar jest również członkiem założycielem MANAP, węgierskiego stowarzyszenia PV (lokalny członek EPIA), a w Polsce jesteśmy członkiem Polskiej PV, ponieważ uważamy, że PV to nie tylko biznes, ale też zobowiązanie wobec społeczeństwa.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami tutaj.

Manitu Solar PL jest również członkiem stowarzyszenia Polska PV

Instalacje fotowoltaiczne zrealizowane przez naszych partnerów: