Solra edge logo

Termin: 2 marca 2023 09:00 – 15:00

 

Lokalizacja: Hotel Holiday, Heroldów 1B, Warszawa

Szkolenie jest bezpłatne.

Prowadzący: Grzegorz Olechowski

 

Warunkiem uczestnictwa i otrzymania certifkatu uprawniającego do RMA jest ukończenie Treningu Zaawansowanego na EDGE Academy

 

Uwaga: Organizator szkolenia zastrzega sobie prawo do jego odwołania lub zmiany terminu szkolenia w przypadku zebrania się niewystarczającej liczby chętnych.

Trening praktyczny to wyjątkowe szkolenie, które zwiększy  efektywność przyswojenia ekosystemu SolarEdge. Platforma Monitoringu już nie będzie miała tajemnic.

Zgłoś swoje problemy których nie możesz rozwiązać, bądź tematy serwisowe a my pokażemy Ci jak analizować wykresy, jak wykonać analizę przyczynowo skutkową problemu – czyli działać tak, aby móc zdalnie rozwiązać każdy problem z instalacją. Na szkoleniu dowiesz się, jak jeszcze bardziej ulepszyć swoją wiedzę, dzięki praktycznym wskazówkom naszych specjalistów SolarEdge. Aby jeszcze lepiej poznać ekosystem SolarEdge przygotowaliśmy naszą „wiedzę na wyciągnięcie ręki”, a wiec praktyczne ćwiczenia na specjalnie przygotowanych zestawach gdzie wspólnie będziemy aktywować, konfigurować i uruchamiać falownik oraz licznik energii. Już nic nie będzie miało przed Tobą tajemnic!

Agenda:

• Jak rozwiązywać bieżące problemy techniczne?

• Gdzie szukać metod ich rozwiązywania?

• Jak wykorzystać moc ekosystemu SolarEdge do swoich potrzeb?

• Jak zostać mistrzem w posługiwaniu się Platformą

 

Udział w treningu pozwala uzyskać certyfikację serwisową RMA na 2 lata!

WAŻNE! Szkolenie stacjonarne, dostępne jest wyłącznie dla osób, które ukończyły bezpłatne szkolenie zaawansowane w Edge Academy. Szkolenie to jest dostępne po zalogowaniu się na konto SolarEdge https://accounts.solaredge.com/

Zapisz się na szkolenie