Vertex S – nowa seria wysoko wydajnych modułów Trina Solar dedykowanych dla instalacji dachowych

W tym webinarze zaprezentujemy najnowszą wysokowydajną serię paneli fotowoltaicznych przeznaczonych dla domów mieszkalnych oraz budynków komercyjnych.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii cięcia ogniw w modułach serii Vertex , nowa linia produktów będzie mogła przekroczyć moc 405W.Vertex S jest uniwersalnym rozwiązaniem, które występuje w różnych wersjach wizualnych, zaspokajając tym samym potrzeby zarówno klientów indywidualnych jak i komercyjnych.

Seria Vertex to wafle krzemowe o wymiarach 210mm, konstrukcja multi-busbar, technologia cięcia bezinwazyjnego oraz wysoka gęstość rozmieszczenia ogniw w module PV. Dzięki temu, nowa seria Vertex S umożliwia zwiększenie mocy wyjściowej do ponad 405Wp. Moc jest zwiększona o około 60 Wp porównując do poprzedniej serii produktów. Sprawność modułu wzrasta o 1% do sprawności powyżej 21%.

Seria Vertex S została zaprojektowana z myślą o kompatybilności z istniejącymi systemami montażowymi, optymalizatorami oraz inwerterami dla użytku domowego i komercyjnego. Klienci Vertex S skorzystają również z ulepszonej niezawodności oraz przedłużonej do 15 lat gwarancji.

 

Link rejestracyjny: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_SjzolZ7sSTud1jnFQojUJQ