webinar K2

Czwartek z K2 Systems

Webinar – 9.02.2023, godz. 9.00

 

Konstrukcja jest nieodłącznym elementem każdego systemu fotowoltaicznego jak również integralną częścią dachu. Tylko właściwy dobór konstrukcji zapewnia bezpieczeństwo instalacji oraz trwałość dachu na długie lata.

Wybór odpowiedniej konstrukcji nie zależy tylko od jej cech szczególnych ale przede wszystkim od jej wytrzymałości statycznej na oddziaływanie siły wiatru i obciążenia śniegu. Dlatego przed przystąpieniem do montażu konieczne jest wykonanie profesjonalnego projektu zawierającego odpowiednie obliczenia. W tym celu ważne jest ustalenie stref wiatrowo – śniegowych, ale także parametrów budynku czy specyfikacji samego poszycia dachowego.


Program K2 Base jest wysokiej klasy narzędziem opracowanym przez Światowego Producenta konstrukcji, który wykonuje za nas obliczenia statyczne, a następnie dobiera z dużą dokładnością ilość poszczególnych komponentów każdego systemu. Oprogramowanie także co do kilograma wskazuje jakie powinno być obciążenie balastem pod każdym modułem na dachach płaskich.


Zapraszamy Cię do Świata K2 Base, gdzie zgłębisz wszystkie jego tajniki oraz nauczysz się samodzielnie projektować konstrukcję!

 

Na tym webinarze:

  • Zapoznasz się z systemami podniesionymi na blachę trapezową i płytę warstwową
  • Nauczysz się dobierać konstrukcję podniesione na blachę trapezową/płytę warstwową
  • Zrozumiesz od czego zależy wykorzystanie dostępnej przestrzeni na dachu
  • Dowiesz się jak samemu zrobić szybką wycenę

 

Link do rejestracji:

https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZAtf–trzspHNB0VoxgJywRsFIGcpzcY4dC